Kullanım Koşulları

Kullanıcı Sözleşmesi ve Üyelik Sözleşmesi


İş bu Üyelik Sözleşmesi (bundan böyle SÖZLEŞME olarak anılacaktır), Tahsin BAKIR (bundan böyle Tahsin Bakır olarak anılacaktır) tarafından işletilen www.istanbulkilavuz.com internet adresinde ürün satım yapmak üzere yer alan özel ve/veya tüzel kişi ve/veya kurum (bundan böyle ÜYE olarak anılacaktır) ile ONNLINE REKLAM arasında üye kayıt aşamasında yapılmıştır.
 
  istanbulkilavuz.com’ a Üye olabilmek için Üyelik Formu’nun eksiksiz doldurulması gerekir. Bu forma aktarılan bilgilerin doğruluğunu üyelik isteğinde bulunan ÜYE kayıtsız şartsız taahhüt eder. Üyelik başvuru formuna bilgi girişi yaparken, bilgi formunda istenilen hususların eksiksiz ve açık olarak doldurulması zorunludur.
 
  ÜYE, istanbulkilavuz.com’ a üye olmak aracılığıyla işbu SÖZLEŞME ‘nin tamamını okuduğunu, içeriğini tamamıyla anladığını ve tüm maddelerini kayıtsız şartsız kabul ettiğini ve onayladığını peşinen taahhüt eder.


www.istanbulkilavuz.com sitesine üye olan firmaların bilgileri Tahsin BAKIR tarafından ticari amaçlı olarak kullanılabilir ve paylaşılabilir. Siteye bırakılan firmalar Tahsin BAKIR tanıtımları için kullanılacaktır.


Bu üyelik ilişkisi hem sanal hem de yazılı bir ortamda oluştuğu için, ÜYE’nin üyelik başvurusu girdisinin tamamlanması, başvurunun da aynı düzeyde, Tahsin BAKIR tarafından kabulü ile ŞÖZLEŞME teşekkül etmiş olur. Karşılıklı hak ve yükümlülükler başvurunun kabulü ile yürürlüğe girer.